Gin Layout Builder (1.0.0-rc9) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Save
ar: حفظ

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Edit %title
ar: نحرير %title
