Gin Layout Builder (1.0.0-rc9) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Save
ca: Desa

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Last
ca: Darrer

en: First
ca: Primer

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Composer
ca: Compositor

en: Edit %title
ca: Edita %title

en: Pagination
ca: Paginació

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
