Gin Layout Builder (1.0.0-rc9) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: unpublished
et: avaldamata

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Save
et: Salvesta

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Last
et: Viimane

en: First
et: Esimene

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Edit %title
et: %title muutmine

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
