Gin Layout Builder (1.0.0-rc9) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: unpublished
hu: rejtett

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Save
hu: Mentés

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Edit %title
hu: %title szerkesztése

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
