Gin Layout Builder (1.0.0-rc9) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Save
kk: Сақтау

en: Page
kk: Бет

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
