Gin Layout Builder (1.0.0-rc9) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Save
ro: Salvare

en: Page
ro: Pagina

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Last
ro: Ultimul

en: First
ro: Primul

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Edit %title
ro: Editare %title

en: Pagination
ro: Paginație

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
