Gin Layout Builder (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Next
am: ቀጣይ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Page
am: ገጽ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ
