Gin Layout Builder (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Save
gu: સાચવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
