Gin Layout Builder (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Save
hy: Պահպանել

en: Page
hy: Էջ

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title
