Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Save
he: שמירה

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: View %title
he: %title ההיבט

en: Edit %title
he: עריכת %title

en: Pagination
he: דפדוף

en: Library
he: ספריה

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key

en: Back to Administration
he: חזרה לניהול
