Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
