Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Save
ast: Guardar

en: Page
ast: Páxina
