Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Next
az: İrəli

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Save
az: Saxla

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Last
az: Son

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə
