Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: unpublished
fr: non publié

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Save
fr: Enregistrer

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Last
fr: Dernier

en: First
fr: Premier(e)

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Composer
fr: Compositeur

en: Edit %title
fr: Modifier %title

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Current page
fr: Page courante

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key

en: Back to Administration
fr: Retour à l'administration
