Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Save
hr: Spremi

en: Page
hr: Stranica

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Edit %title
hr: Uredi %title
