Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Save
mn: Хадгалах

en: Page
mn: Хуудас
