Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Save
nn: Lagre

en: Page
nn: Nettside

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Library
nn: Bibliotek
