Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Page
ur: صفحہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
