Gin Layout Builder (3.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Save
vi: Lưu

en: Page
vi: Trang

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Last
vi: Cuối

en: First
vi: Đầu tiên

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Edit %title
vi: Sửa %title

en: Library
vi: Thư viện

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước
