Gin Login (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
