Gin Login (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Log in
sl: Prijava

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.
