Gin Login (2.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Logo
ca: Logotip

en: Log in
ca: Entra

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Path to custom logo
ca: Camí al logotip personalitzat

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers al servidor, utilitzeu aquest camp per carregar el vostre logotip.

en: The custom logo path is invalid.
ca: El camí personalitzat del logo és invàlid.

en: Logo image
ca: Imatge del logotip

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya
