Gin Login (2.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Logo
hy: Լոգո

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը
