Gin Login (2.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Log in
km: ចូល

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Path to custom logo
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​រូបសញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​ឯកសារ​ដោយ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ សូម​ប្រើ​វាល​នេះ ដើម្បី​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​របស់​អ្នក​ឡើង ។

en: The custom logo path is invalid.
km: ផ្លូវ​រូប​សញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។
