Gin Login (2.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Reset
sv: Återställ

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Logo
sv: Logotyp

en: Log in
sv: Logga in

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Path to custom logo
sv: Sökväg för egen logotyp

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sv: Använd detta fält för att ladda upp din logotyp om du inte har direkt tillgång till filerna på servern.

en: The custom logo path is invalid.
sv: Sökvägen för egen logotyp är ogiltig.

en: Logo image
sv: Bild för logga

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Reset your password
sv: Återställ ditt lösenord
