Gin Login (2.0.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Reset
uk: Скинути

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: Logo
uk: Логотип

en: Log in
uk: Вхід

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипа

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо прямого доступу до сервера немає, щоб викласти логотип скористайтеся цим полем.

en: The custom logo path is invalid.
uk: Неприпустимий шлях до власного логотипа.

en: Logo image
uk: Зображення логотипа

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Reset your password
uk: Скинути пароль
