Gin Login (2.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Path to custom logo
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο λογότυπο

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
el: Αν δεν έχετε άμεση πρόσβαση στο σύστημα αρχείων του διακομιστή, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να ανεβάσετε το λογότυπό σας.

en: The custom logo path is invalid.
el: Η διαδρομή του προσαρμοσμένου λογότυπου δεν είναι έγκυρη.

en: Reset your password
el: Επαναφορά του κωδικού σας
