Gin Login (2.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Reset
hr: Poništi

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Log in
hr: Prijava

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Path to custom logo
hr: Putanja do proizvoljnog loga.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu loga.

en: The custom logo path is invalid.
hr: Putanja do prilagođenog logotipa je nevaljana.
