Gin Login (2.0.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Logo
kk: Логотип

en: Log in
kk: Кіру

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.
