Gin Login (2.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
