Gin Login (2.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Logo
mn: Лого

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
