Gin Login (2.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Logo
fa: آرم

en: Log in
fa: ورود

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Path to custom logo
fa: مسیر آرم سفارشی

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های روی سرور را ندارید، از این فیلد برای بارگذاری آرم خود استفاده کنید.

en: The custom logo path is invalid.
fa: مسیر سفارشی آرم معتبر نیست.

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Reset your password
fa: بازنشانی گذرواژه خود
