Gin Login (2.1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Reset
he: איתחול

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Logo
he: לוגו

en: Log in
he: כניסה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Reset your password
he: איפוס סיסמה
