Gin Login (2.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Reset
ja: リセット

en: Upload image
ja: 画像アップロード

en: Logo
ja: ロゴ

en: Log in
ja: ログイン

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Path to custom logo
ja: カスタムロゴへのパス

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ja: 独自のロゴをアップロードしたい場合は、ローカルの画像ファイルへのパスを入力してください。

en: The custom logo path is invalid.
ja: カスタムロゴのパスが無効です。

en: Logo image
ja: ロゴ画像

en: Reset your password
ja: パスワードを再設定
