Gin Login (2.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Logo
ne: ब्याज

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
