Gin Login (2.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Upload image
tr: Görsel yükle

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Path to custom logo
tr: Özel logonun yolu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
tr: Eğer sunucuya doğrudan dosya erişiminiz yoksa, bu alanı kullanarak logonuzu yükleyin.

en: The custom logo path is invalid.
tr: Özel logo yolu geçersiz.

en: Logo image
tr: Logo görseli

en: Reset your password
tr: Şifreni sıfırla
