Gin Login (2.1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Logo
gl: Logotipo

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Path to custom logo
gl: Ruta ao logotipo personalizado

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
gl: Se vostede non ten acceso directo a ficheiros no servidor, utilice este campo para cargar o seu logotipo.

en: The custom logo path is invalid.
gl: A ruta o logo personalizado non é válida.
