Gin Login (2.1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Logo
sr: Лого

en: Log in
sr: Пријави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?
