Gin Login (2.1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Upload image
hi: तस्वीर डालिये

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें
