Gin Login (2.1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Logo
hu: Logó

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Path to custom logo
hu: Saját logó elérési útvonala

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hu: A kiszolgáló közvetlen hozzáférésének hiányában itt lehet feltölteni a logót.

en: The custom logo path is invalid.
hu: Az egyéni logó útvonala érvénytelen.

en: Logo image
hu: Logókép

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Reset your password
hu: Jelszó visszaállítása
