Gin Login (2.1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Reset
is: Endursetja

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Logo
is: Táknmynd

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
