Gin Login (2.1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Logo
lt: Logotipas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Create new account
lt: Registracija

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: The custom logo path is invalid.
lt: Pasirinkto logotipo adresas klaidingas.

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį
