Gin Login (2.1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
