Gin Login (2.1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Reset
ro: Resetează

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: Logo
ro: Siglă

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Path to custom logo
ro: Calea către logo-ul personal

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ro: Dacă nu aveți acces fișier direct la server, folosiți acest câmp pentru a încărca sigla.

en: The custom logo path is invalid.
ro: Calea către logo-ul personalizat este invalidă.

en: Logo image
ro: Imagine logo

en: Reset your password
ro: Resetați-vă parola
