Gin Login (2.1.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Logo
az: loqo

en: Log in
az: Loqin

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: The custom logo path is invalid.
az: Fərdi loqo yolu yanlışdır.

en: Logo image
az: Loqo şəkli

en: Reset your password
az: Parolunuzu sıfırlayın
