Gin Login (2.1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Path to custom logo
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ལས་རྟགས་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་ཐད་ཀར་དུ་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།
