Gin Login (2.1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logo
oc: Lògo

en: Log in
oc: Se connectar

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Path to custom logo
oc: Camin cap a lo lògo personalizat

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: The custom logo path is invalid.
oc: Lo camin personalizat del lògo es invalid.
