Gin Login (2.1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Logo
am: አርማ

en: Log in
am: ግባ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Path to custom logo
am: ወደ ብጁ አርማ የሚወስደው ዱካ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
am: ቀጥተኛ የፋይል መድረሻ ወደ አገልጋዩ ከሌለህ፤ ይህን መስክ በመጠቀም አርማህን መስቀል ትችላለህ።
