Gin Login (2.1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Path to custom logo
cs: Cesta k volitelnému logu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
cs: Pokud nemáte přímý přístup k serveru, použijte toto pole k nahrání loga na server.

en: The custom logo path is invalid.
cs: Cesta k vlastnímu logu je neplatná.

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla
