Gin Login (2.1.4) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Reset
ms: Set semula

en: Log in
ms: Log masuk

en: Create new account
ms: Buka akaun baru

en: Path to custom logo
ms: Laluan ke logo ubahsuaian

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ms: Jika anda tidak ada capaian fail terus ke pelayan, gunakan medan ini untuk memuatnaikkan logo anda.

en: The custom logo path is invalid.
ms: Laluan log tersuai adalah tidak sah.
